Basında Biz

Müzikle Birey Olmak - 2009

Dünyada "oyun grubu" kavramının öncüsü Gymboree'de çocuklar, 16 farklı müzik türü ile tanışıyorlar.

Gymboree Çocukları Sevenlere Franchise Veriyor - 2009Annelerin çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla kurulan Gymboree, franchise'la yayılmayı seçenlerden.

10 Farklı Temada Parti - 2009

Özellikle 0-5 yaş arası çocuklar için eğlenceli tematik partiler düzenliyorlar.

Çocuğunuz Gymboree'de Müzikle Tanışsın - 2009

Dünyayı "oyun grubu" kavramı ile tanştıran Gymboree, müzik dersleri ile 0-5 yaş arasındaki çocukların gelişiminde önemli bir rol üstleniyor ve çocuk-ebeveyn ilişkisini güçlendiriyor.

Yuva Öncesi Eğitim Çocuklar İçin Çok Önemli - 2009

Çocukların erken yaşta yeteneklerinin keşfedilmesi, onların gelecekte daha uyumlu ve başarılı bireyler olabilmesini sağlar.

Gymboree Play is Serious Business - 2009

Designed by child development experts, each of Gymboree's seven levels focus on specific developmental milestones-from sensory explorations for young babies to cause and effect, two way communication, and early listening and language skillis

İngilizce Öğretmenin En Keyifli Yolu - 2009

Amerika'da okul öncesi eğitimde tercih edilen leap frog artık Türkiye'de.Gymboree'de kullanılan leap frog sayesinde 5 yaş ve altındaki çocuklar İngilizce öğreniyor.

Oynayarak Öğrensinler. - 2009

Gymboree Play&Music Merkezi, iki yıldır 4.Levent, Erenköy ve Kemerburgaz'daki okullarında oyun,müzik, resim, İngilizce, jimnastik, yoga dersleri veriyor.

Anaokulu Yollarında. - 2009

Bir süredir Kerem için haftanın birkaç günü belli saatlerde gidebileceği bir anaokulu arıyoruz.Henüz tam gün için küçük ama kardeşi dünyaya geldikten sonra okula başlarsa kendisini dışlanmış hisseder diye hazırlık dönemi gibi düşünüyoruz bu süreyi.