Franchise Bilgisi

Gymboree Play & Music ciddi bir iştir!

Gymboree Play&Music, bugün dünyanın en güvenilen çocuk gelişim programlarını sunmaktadır.
Merkezi San Francisco / A.B.D.'de bulunan ve geliştirdiği başarılı franchising işletim sistemiyle, 30 ülkede 550 noktada hizmet veren Gymboree Play&Music Türkiye'deki ilk merkezini İstanbul'da Şubat 2006'da 4.Levent’te faaliyete geçirmiştir. Türkiye Franchise Sahibi Çağdaş Çocuk Gelişim ve Oyun Merkezi Ltd. Şti.'dir.

Erenköy(2006), Ankara Gaziosmanpaşa(2008), Yeşilköy(2008), Beykoz (2008) Ataşehir (2009), İstinye(2011), Adana Çukurova(2013), Çekmeköy (2014) açılmıştır. İzmir Karşıyaka(2014), Bahçeşehir(2014) ve Kayseri(2016) subeleri açılmıştır.

İstanbul'un çeşitli bölgelerinde ve diğer şehirlerimizde bayilikler verilmektedir.. Kendi işinizi kurmak için gerekli bilgi donanımına, liderlik ve öz disiplin özelliklerine sahip olduğunuzu düşünüyormusunuz? Yöneticilik ve satış konularında tecrubelimisiniz? Çocuk gelişimine ve eğitimine özel bir ilginiz var mı? Çocuklarla ve ebeveynleriyle vakit geçirmekten hoşlanıyormusunuz? Bir Gymboree merkezinin başarılı olması için sahibinin günlük operasyonlarla bizzat ilgilenmesi ve işin başında durması gerekliliğine inanıyoruz. Tüm bu özelliklere sahipseniz, Franchise Başvuru Formu'nu doldurup bize ulaştırın.

Gelin görüşelim ve Gymboree ailesine sizde katılın!

Gymboree
Lotus Sitesi Tesisi Ortaköy Mah.
Ambarlıdere Cad. No:6 Ulus / ISTANBUL
Telefonlar: 0212 275 87 87 - 0212 275 87 47 - 0533 237 96 68
Email: info@gymboreeturkey.com

Franchise Başvuru Formu

Gymboree Play&Music ne zaman kurulmuştur?

Gymboree 1976 yılında Joan Barnes tarafından California’da kurulmuştur.
1978 yılında ilk bayiliğini vermiş ve tüm dünyada büyümeye devam etmiştir. Ebeveyn-çocuk interaktif eğitim programları alanında uzman ve dünya lideri olan şirketin Türkiye temsilcisi Çağdaş Çocuk Oyun ve Gelişim Ltd.Şti’dir.

Gymboree Play&Music merkezleri 0-5 yaşa yönelik eğitim programları uygulamaktadır. 0-3 yaş grubu için ebeveyn ile katılım gerektiren Play&Learn, Music, Art, Ingilizce ve Sports&Fitness sınıflarını, 3-5 yaş grubu için ise yarım veya tam gün bırakılır programları bulunmaktadır.

0-6 yaş için Gymboree Doğumgünü parti düzenlemekte ve küçük yaşa uygun oyuncak satışı yapılmaktadır.

Gymboree merkezleri tercihen bahçeli, 150m2 playroom ve minimum iki, üç sınıfa sahip olmalıdır. Büyük şehirlerde ve şehir çevresindeki yerleşim yerlerinde kurulmaktadır. .

Gymboree Play& Music bayilere nasıl bir eğitim vermektedir? Bayilik anlaşmasının yapılmasının ardından işletme sahiplerine ve öğretmenlere 10 günlük program ve operasyon eğitimi verilmektedir. Eğitimler ana bayi tarafından Ulus merkezde yapılmaktadır.

Bayiler ne gibi konularda destek almaktadır?

Bayilikleri boyunca programlar, operasyon, pazarlama, ürün satış ve tedariki, öğretmen eğitimi, personel yönetimi, ekipman tedarik ve servisi, müşteri takip sistemi konularında destek verilmektedir.

Gymboree Play&Music bayiliğini yaparak ne kadar para kazanabilirim?

Diğer tüm bayilikler gibi, Gymboree geçmiş ve gelecek finansal sonuçları dışarıya sağlamamaktadır. Bölgeye, iç ve dış nedenlere göre bayilerin finansal sonuçları farklılıklar göstermektedir.

Gymboree Play&Music bayiliği için toplam yatırım maliyeti, ihtiyaç duyulan finansman ne kadardır?

Bölgeye göre değişmektedir. Gymboree Play&Music merkezi açmak için öngörülen yatırım maliyeti yaklaşık $200.000-$250.000'dır. Bu bedelin içine isim hakkı, ahşap ekipman bedeli, minderler, program gereçleri, programlar, eğitimler, pazarlama materyalleri ve dekorasyon dahildir.

Gymboree Play& Music nasıl yerlerde açılmalıdır? Insan trafiğinin yoğun olduğu alışveriş merkezlerinde, işlek caddelere yakın, yerleşim alanlarına yakın ve merkezi bölgelerde olmalıdır.

Bayilik için nasıl başvurabilirim? Internette yer alan Franchise Başvuru Formunu doldurup gönderin.En kısa zamanda Gymboree yetkilisi sizinle bağlantıya geçecek ve detaylı bilgilendirme için randevu verecektir. Detaylı Bilgi İçin Ulus Gymboree Merkezini arayabilirsiniz. 0212 275 87 87 - 0212 275 87 47

Franchise Başvuru Formu