Sıkça Sorulan Sorular

Bana Yakın bir Gymboree Play & merkezi var mı?

Türkiye'de faaliyet gösteren Gymboree Play&Music merkezleri için tıklayın.

Başa Dön |

Nasıl ders deneyebilirim?

Denemek istediğiniz merkeze online yada telefon ile başvurduğunuz takdirde merkez sizi ilgili programa yönlendirip bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

Başa Dön |

Çocuğumu niye Gymboree Play & Programlarına kayıtettirmeliyim?

Gymboree 30 yılı aşkın süredir çocuk gelişim uzmanları ile beraber 0-5yaş çocukların sosyal,fiziksel ve bilimsel gelişimlerini destekleyen programlar tasarlamaktadır.Çocuklar oyunla öğrenir, bu nedenle tüm sınıflarda yaşa uygun aktivitiler yapılarak çocuklar problem çözme ve yaratıcı düşünmeye teşvik edilir

Başa Dön |

Derslere nasıl kayıt olabilirim?

Gymboree Play&Music sınıfına kayıt olmadan önce kendinize en yakın merkezi bulun

Daha sonra gideceğiniz merkezin ders programına göre çocuğunuz için en uygun program ve saati belirleyin. Belirledikten sonra merkezi arayarak veya ön kayıt formu doldurarak bilgi alabilirsiniz. 

Başa Dön |

Derslere birden fazla çocuğumu getirebilirmiyim?

Gymboree derslerine bir çocuğun bir yetişkinle katılması gerekmektedir. Ailece Gymboree programını iki çoçuk ile katılınabilir. En yakın merkezi arayarak Ailece Gymboree programı uygulayıp,uygulamadıkları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Başa Dön |

Gymboree Play&Music üyesi olmanın avantajları var mı?

Gymboree üyeleri ders saati dışında haftada en az 10 saat ücretsiz oyun alanını kullanma hakkı kazanmaktadır. 2 haftada bir çocuk gelişimi ve evde çocuğunuzla yapabileceğiniz aktiviteler hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. 3 ayda bir dönemsel Gazetemiz yayınlanmakta ve ücretsiz olarak tüm üyelere dağıtılmaktadır. Gymboree üyelerine %10 doğumgünü indirimi verilmektedir. Ayrıca dönemsel olarak anlaşılan firmalar özel indirimler vermektedir.

Başa Dön |

Gymboree'de çocuğum için doğumgünü partisi nasıl organize edilirve neleri içerir?

Her Gymboree Merkezi' nde doğumgünü organizasyonu o merkezin koşullarına göre değisebilir ve önerilen dogumgünü paketinin içerigine ait bazi detaylar, fiyat ve zamanlama farkli olabilir. Bu nedenle size yakın merkezi arayarak doğumgünü paketi ile ilgili fiyat ve içerik bilgisini öğrenebilirsiniz. Genel hatlarıyla doğumgünü paketi içeriği için tıklayınız.

Başa Dön |

Gymboree'den hediye çeki nasıl alabilirim?

Tüm Gymboree Play&Music merkezleri ayrı kişiler tarafından işletilmektedir. Bu nedenle her merkez farklı ders planı uygulayabilir. Merkezlere göre kampanya ve hediye çeki uygulamalı değişmektedir. Daha detaylı bilgi için size en yakın merkezi arayınız. Doğumgünü uygulamaları hakkında bilgi almak için buraya bakınız. Gymboree'de doğumgünü kutlamak için Gymboree üyesi olmanız gerekmez.

Başa Dön |

Telafi derslerini ne zaman ve nasıl yapabilirim?

Telafi derslerinin saatlerini öğrenebilmek için doğrudan üye olduğunuz Gymboree merkezini arayabilir ya da internet sitesi üzerinden üye olduğunuz merkeze ait ders programındaki gün ve saatlerden birini seçebilirsiniz. Sayfadaki “Telafi” yazan butonu seçtiğinizde sistem sizi yönlendirecektir. 

Başa Dön |

Ders iptalini nasıl yapabilirim?

Üye olduğunuz Gymboree merkezini doğrudan arayarak ders iptali yapabilirsiniz.

Başa Dön |

Eğer üyeliğimi bir başka Gymboree merkezine transfer edersemtekrar üyelik kayıt ücreti ödemem gerekir mi?

Gymboree merkezine  ilk üyeliğiniz esnasında ödediğiniz ders ücretine ek olarak alınan üyelik kayıt ücreti yaşam boyu geçerli olup bir kereliğine alınmaktadır. Bu yaşam boyu geçerli olan üyelik ücreti dünya üzerindeki tüm Gymboree merkezlerinde de geçerlidir.

Başa Dön |

Benim oturduğum yere yakın Gymboree yok. Lütfen bana yakın birGymboree açabilir misiniz?

Gymboree Müzik ve Oyun Merkezleri franchising sistemine dahildir. Bu nedenle sizin oturduğunuz bölgenin potansiyelinin değerlendirilmesi sonucunda kriterlere uygun bulunacak olursa bir merkez açılması mümkündür. Eğer bulunduğunuz ya da potansiyel gördüğünüz bölgede franchise almak isterseniz ya da isteyen ve ilgilenen kişiler tanıyorsanız bu konuda daha fazla bilgi öğrenmek için lütfen burayı tıklayınız.

Başa Dön |

Gymboree Play&Music Merkezlerinde oyuncak, cd ve dvd satışıvar mı?

Tüm Gymboree merkezlerinde oyuncak, CD ve DVD satışı vardır. Size en yakın olan merkezi arayarak satın alabileceğiniz ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Başa Dön |

Gymboree Play&Music Merkezlerinde yer alan ekipmanlardanistediğimi satın alabilir miyim?

Gymboree merkezlerinde kullanılan ekipmanlar sadece merkezler için satılmakta olup kişisel alım için satışa sunulmamaktadır.

Başa Dön |