Gymboree Play & Learn Classes Gymboree Play & Learn Classes Gymboree Play & Learn Classes

Gymboree Play & Learn Dersleri

En popüler sınıfımız.Çocuk gelişim uzmanları tarafından tasarlanmış oyun programımız,
7 seviden oluşur. Her bir seviyede, çocuğun o dönemdeki gelişimini destekleyici aktiviteler sunulur.Programımızda, bebekler için duyusal keşif, diğer yaşlar için sebep ve sonuç ilişkisi, ikili iletişim, motor planlama, hayali oyun canlandırma, dinleme ve dil becerileri geliştirmeye yönelik aktiviteler yeralmaktadır.Her seviye, çocuğunuzun zihinsel, sosyal ve fiziksel kabiliyetini geliştirici, temel ve katılımcı faaliyetlerden oluşur.

Harika Üyelik Avantajlarımızı Siz de Keşfedin!

Gymboree Play & Learn 10-6 Ay

Karın üstü aktiviteleri, el feneri oyunu, ilk şarkılar ve daha nicelerini içeren aktivitelerimizle duyusal keşif etkinlikleri uygulanır. Bu etkinliklerle bebeğinizin kendini güvende hissetmesi ve başkalarıyla duygusal bağ oluşturması amaçlanır.Ders sonunda yapılan 'paylaşım zamanı'nda, diğer ebeveynlerle tanışma ve paylaşım fırsatı bulacaksınız.
free class sign up 

Gymboree Play & Learn 26-10 Ay

Kuvvet kazanma etkinlikleri ile sebep-sonuç ilişkisi kavranır ve yaratma becerileri geliştirilir. Sosyal farkındalık yaratma ve erken beyin gelişimini harekete geçirmek için müzikli ve bebek danslarıyla yapılan eğlenceli aktivitelere katılırsınız. Ebeveyn paylaşım zamanına katılarak bebeğinizin gelişimi hakkında daha fazla bilgi sahibi olacaksınız.
free class sign up

Gymboree Play & Learn 310-16 Ay

Karşılıklı iletişimi keşfedin.Onlar çevrelerindekilerle oynarken siz de onların keşfetme,denge,koordinasyon gibi yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olun,bu oyunlar sayesinde sizlerde onların dünyayla ve ebeveynleriyle nasıl etkileşim ve iletişim içine geçtiğini daha iyi anlıyor olacaksınız.
free class sign up

Gymboree Play & Learn 416-22 Ay

Bu dönemde geldiğinde yeni yürümeye başlayan çocuğunuz artık iyi bir problem çözücüdür. Motor planlama becerisi gelişmeye başlar.
free class sign up

Gymboree Play & Learn 522-28 Ay

Yaratıcı oyunlarla hayal gücünü genişletirken bu sayede simgesel düşünme yeteneğinin, dil gelişiminin ve sosyal etkileşiminin ilerlemesine destek sağlayın.
free class sign up

Gymboree Play & Learn 628-36 Ay

Bağımsız veya grup halinde oynayarak, fikir alışverişi yapmayı, işbirliği halinde çalışmayı ve iletişim kurma yeteneklerini geliştirirler.
free class sign up

School Skills (Drop Off)2,5-5 Yaş

Merak ve kendine güven duygusunun gelişimini sanatsal ve bilimsel keşiflerle,oyunlarla ve daha nice aktivitelerle destekleyebilirsiniz.Öğretmenlerin okuyacakları çocuk kitapları çocuklarınızın sosyal ve duygusal yeteneklerinin gelişerek,ilerlemesine fayda sağlayacaktır.Yer aldıkları aktiviteler içerisinde işbirliğine yönelme,kişisel farkındalık gibi özelliklerini kullanırken,eşli çalışmalarda iletişimsel yeteneklerini geliştiriyor olacaklar. Bunlarla birlikte, bağımsız ve grupla hareketi öğreten aktiveteler, önemli olarak nitelendirdiğimiz kişisel ve sosyal becerilerin ilerleyerek çocuğunuzun okul çağına sağlıklı bir şekilde hazırlanmasını sağlayacaktır. Ebeveynsiz yapılan bu programların ana amacı çocuğunuzun ileride yaşayacağı okul deneyiminin onun için daha yumuşak bir geçişe dönüşmesi ve belli temel yeteneklerin erken kazandırılmasıdır.
free class sign up

Family Gymboree Play & Learn0-5 yaş

Bütün çocuklarınızı aynı sınıfa getirebilirsiniz ve böylece eğlence dolu öğretici aktivitelerle beraberce tadını çıkarabilirsiniz.
free class sign up
Gymboree Play and Learn
Classes
Gymboree Play and Learn
Music
Art
Sports
Family
School Skills
Deneme Dersi Formu
*Adı
*Soyadı
*Çocuğunuzun Adı
*Çocuğunuzun Doğum Tarihi
Gün Ay Yıl
*GSM
*Email
*Adres
*Şube

"Gymboree's 'follow the lead of the child approach' helps young children learn 'how to learn' and supports them in becoming confident, lifelong learners."