Gymboree Classes Gymboree Classes Gymboree Classes

Çocuklar İçin Sınıflarda Dünya Lideriyiz

GYMBOREE PLAY&MUSIC'de çocuğunuz ve siz yaratıcılık, kendine güven ve ömür boyu sürecek bir dostluğun temelini atacaksınız.Gymboree programları özellikle küçük çocukların oynarken öğrenmesi için tasarlanmıştır.Ayrıca sınıflarımızda siz de çocuğunuz hakkında pek çok yeni şey öğrenme fırsatı bulacaksınız.Onunla eğlenip oynarken çocuğunuzun katılımcılığını ve gelişimini desteklemiş olacaksınız.

Gymboree Play & Learning

Gymboree Play & Learn

En popüler sınıfımız! Çocuğunuzun gelişimini Gymboree’nin yedi seviyeden oluşan oyun programıyla destekleyin. Çocukların gelişim hedefleri dikkate alınarak titizlikle hazırlanmış bu program yoluyla çocuğunuzun kendi bireysel gelişimini ve algısını geliştirebilirsiniz
learn more

Gymboree Music

Music

Çocuğunuzun gelişimine şarkılar, danslar, enstrümanlar ve harekete dayalı oyunlar ile katkıda bulunurken müzik sevgisini de destekler.
learn more

Gymboree Art

Art

Çocuğunuzun yaratıcılığını ve kendini ifade etme yeteneğini Gymboree’deki yaparak öğrenme metodu üzerine kurulmuş sanat aktiviteleri ile geliştirin.
learn more

Gymboree Sport

Sports

Sağlıklı egzersizler ve eğlence yoluyla çocuğunuzun sağlıklı alışkanlıklar ve spora karşı pozitif bir tutum oluşturmasına yardım edin.
learn more

Family Class

Family

Bütün çocuklarınızı aynı sınıfa getirebilirsiniz ve böylece eğlence dolu öğretici aktivitelerle beraberce tadını çıkarabilirsiniz. 
learn more

Gymboree Pre-School Prep

School Skills (Drop Off)

3-5 yaş ebeveynsiz yarım gün yapılan bu programın ana amacı çocuğunuzun ileride yaşayacağı okul deneyiminin onun için daha yumuşak bir geçişe dönüşmesi ve belli temel yeteneklerin erken kazandırılmasıdır.
learn more

Classes
Classes
Gymboree Play and Learn
Music
Art
Sports
Family
School Skills

"Gymboree's philosophy is that children learn best when allowed to actively explore in an environment that is fun and appeals to their natural curiosity and desire to learn, supported by the people who matter most in their lives."